panele szklane

 

Pomiędzy szafkami kuchennymi a blatem, w łazience, w dowolnym miejscu na ścianie, na drzwiach przesuwnych – trwałe, wyraźne barwy, wybór spośród tysięcy kolorów i milionów obrazów.

 

SZKŁO Z MONTAŻEM

Panele szklane można wpasować między meble kuchenne czy płytki oraz w różnego rodzaju wnęki.

Aby dokładnie opisać wszystkie długości i kąty w celu przygotowania idealnie wpasowanego szkła, po podaniu Klientowi wstępnej wyceny, wysyłamy montażystów na pomiar.

Po pomiarze, przygotowujemy szkło według ustaleń z Klientem. Wybór grafiki polecamy ze strony fotolia, na której znajduje się ponad 70mln obrazów, zdjęć i tekstur w dużej rozdzielczości. Na wybranym obrazie robimy wizualizację panela z uwzględnieniem wymiarów wnęki. Po uzyskaniu akceptacji przygotowujemy grafikę i laminujemy szkło. Jeżeli panele mają być jednolite, malujemy szkło na podany przez Klienta kolor, wybrany z palety RAL, NCS lub ICA. Możliwe jest malowanie z zastosowaniem szablonów oraz dodatków (brokatów), oraz naniesienie wydruku ceramicznego (odpornego na wysoką temperaturę). Jeżeli laminujemy inny materiał dostarczony przez Klienta (fornir, kamień, tkaninę), najpierw wykonujemy próbę na odpowiednim formacie.

Panele są hartowane i wykonywane na szkle Optiwhite.